b_Newsواکنش نوراللهی و عالیشاه به اتفاقات اخیر

خدا بزرگ است، دنیا این‌طوری نمی‌ماند

b_News صبر می‌کنیم ببینیم آینده چه می‌شود
تاریخ: 1395/11/18
زمان: 23: 49
نوع: گزارش
احمد نوراللهی و امید عالیشاه بازی بزرگ سال را از دست دادند.ا

حد علوی / احمد نوراللهی و امید عالیشاه بازی بزرگ سال را از دست دادند. آنها که نیم‌فصل اول امسال را در پرسپولیس توپ زدند، بعد از چند سال حضور در این باشگاه برای خدمت سربازی به تراکتور رفتند.
عالیشاه که کاپیتان پرسپولیس محسوب می‌شد، روزهای سختی را پشت سر گذاشت. عقد قرارداد غیرقانونی از سوی تراکتوری‌ها کار دو پرسپولیسی سابق را به جایی رساند که دیگر نمی‌توانند برای این تیم بازی کنند.
احمد و امید حالا باید فقط تمرین کنند و از پای تلویزیون بازی‌های تراکتور و حتی پرسپولیس را ببینند. قرار بود آنها در دیدار مقابل پرسپولیس حسابی تشویق شوند و هواداران برای آنها سنگ‌تمام بگذارند. اما حیف از بی‌تدبیری مدیران تراکتور.
حالا که شهر شلوغ شده هر کسی برای خودش یک سازی می‌زند. ملوان می‌خواهد آنها را سرباز نیروی دریایی کند و فجر شهید سپاسی به دنبال جذب این دو بازیکن به عنوان سرباز سپاه است.
عالیشاه و نوراللهی آن‌قدر این روزها از لحاظ روحی عصبی و بهم ریخته هستند که دل و دماغی برای حرف زدن ندارند به خصوص اینکه همبازی‌های سابق‌شان آنها را به تمسخر گرفته‌اند.
وقتی با نوراللهی و عالیشاه تماس گرفتیم حسابی پکر و ناراحت بودند. هر دوی آنها بعد از کلی درددل فقط چند جمله به روزنامه «گل» گفتند تا از قول‌شان بنویسیم که این پاسخ واکنشی بود به اتفاقات اخیر «هر اتفاقی بیفتد فقط می‌گوییم خدا بزرگ است.»
احمد و امید در حالی‌که بغض گلوی‌شان را گرفته بود، یک جمله دیگر هم گفتند «دنیا همین‌طور نمی‌ماند.»
نوراللهی و عالیشاه در حال حاضر در تهران هستند و قرار است طی جلسه‌ای که امروز با آجرلو دارند، درباره آینده‌شان تصمیم گرفته شود. سهل‌انگاری تراکتوری‌ها با آینده این دو جوان بازی کرده و حالا خودشان هم نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظارشان است. هرچند که گفته می‌شود نه به فجر می‌روند، نه به ملوان. دو تیم‌ لیگ یکی که می‌توانند سرباز جذب کنند، می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند. احمد و امید در حالی که با هم بودند به روزنامه گل گفتند: «فعلا صبر می‌کنیم تا ببینیم آینده چه می‌شود.»
به نظر می‌رسد سازمان نظام‌وظیفه باید فکری به حال آینده این دو سرباز فوتبالی بکنند. آن هم در شرایطی که عالیشاه و نوراللهی سابقه بازی در تیم‌ملی در رده‌های مختلف را دارند. عالیشاه در تیم‌های پایه و تیم‌ملی بزرگسالان سابقه‌ای 10 ساله دارد و نوراللهی هم که تابستان آینده خدمت سربازی‌اش تمام می‌شود، در تیم‌ملی امید و بزرگسالان بازی کرده است. با تمام اتفاقاتی که این روزها پیرامون تراکتور و بازیکنانش رخ داده، به‌نظر می‌رسد تنها آجورلو می‌تواند با رایزنی این مشکلی را که خودش به‌وجود آورده، خودش هم برطرف کند.

 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.