b_Newsواکنش ستاره اسپانیایی به همگروهی کشورش با ایران

ژاوی: از این فرصت لذت ببرید و دیده شوید

تاریخ: 1396/09/12
زمان: 19: 32
نوع: خبر
همه هیاهوی قرعه‌کشی جام جهانی 2018 در روز جمعه و میخکوب شدن میلیون‌ها بیننده تلویزیونی در اقصی نقاط دنیا و کری‌هاي بعد از معلوم شدن گروه‌ها تنها محدود به همان لحظه نشد.

به گزارش سایت روزنامه گل، همه هیاهوی قرعه‌کشی جام جهانی 2018 در روز جمعه و میخکوب شدن میلیون‌ها بیننده تلویزیونی در اقصی نقاط دنیا و کری‌هاي بعد از معلوم شدن گروه‌ها تنها محدود به همان لحظه نشد و لایه‌هاي پنهانی جذاب دیگری هم داشت. یکی از این لایه‌هاي پنهان جذاب در کشور قطر و در جریان بازی السد و الخور به وقوع پیوست که تیم مرتضی پورعلی گنجی توانست 3 بر 2 بر تیم سروش رفیعی که یکی از زننده گل‌هاي این بازی بود فائق آید. وقتی نیمه نخست بازی تمام شد و بازیکنان السد به رختکن رفتند، قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه به پایان رسیده بود و آنجا بود که مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش کشورمان در کنار دیگر بازیکنان تیمش متوجه قرعه ایران و دیگر تیم‌هاي حاضر در این تورنمنت شدند. همانجا بود که کری‌ها در رختکن السد وقتی فهمیدند ایران با اسپانیا همگروه شده به یکباره بالا گرفت و شوخی‌ها و کری‌ها بین این مدافع ملی پوش با مهندس ژاوی و کادرفنی و دیگر بازیکنان به اوج رسید و تقریبا بحث فنی و نیمه مربیان به ورطه فراموشی سپرده شد.
مرتضی پورعلی گنجی در این خصوص و در گفت و گو با خبرنگار روزنامه «گل» گفت: «بعد از کری خوانی‌ها و شوخی هایی که بین من و بازیکنان به وجود آمد با ژاوی در این زمینه به صحبت پرداختم. ژاوی در بین این دیالوگ‌هایی که وجود داشت به من گفت در گروه سختی قرار گرفته اید اما واقعا می توانید از آن لذت ببرید چون فرصت خوبی است تا با درخشش تک تک بازیکنان تیم تان در این جام دیده شوید.»