پدیده- گسترش فولاد / استاد و شاگرد

تاریخ: 1396/09/15
زمان: 11: 01
نوع: خبر
فیروز کریمی مربی گسترش فولاد در بازی برابر پدیده باید به مصاف دستیار و شاگرد قبلی اش برود.

به گزارش سایت روزنامه گل، فیروز کریمی مربی گسترش فولاد در بازی برابر پدیده باید به مصاف دستیار و شاگرد قبلی اش برود. رضا مهاجری همیشه می گوید که با کار کردن با فیروز کریمی و زیر نظر این مربی کارکشته ، مربیگری را یاد گرفته و آبدیده شده است. حالا او روز چهارشنبه باید تیمش را به مصاف استاد سابقش بفرستد و این در حالی است که در حال حاضر تیم شاگرد وضعیتی به مراتب بهتر از تیم استاد دارد. فیروز کریمی امسال یک بار دیگر هم در برابر یکی دیگر از شاگردانش قرار گرفته است. او در جدال مستقیم با فراز کمالوند یکی دیگر از شاگردانش به پیروزی رسیده است.
بدون مساوی
دو تیم پدیده و گسترش فولاد تا به حال در جدال‌هاي رودررویشان با هم مساوی نکرده اند. این دو تیم در پنج بازی مستقیم که رودرروی هم قرار گرفته‌‌اند هرگز به نتیجه مساوی نرسیده و پدیده سه بار و گسترش دوبار موفق به پیروزی برابر هم رسیده اند. یکی از جذاب ترین مسابقات دو تیم بازی برگشت لیگ شانزدهم در هفته بیست و سوم بود که پدیده با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید. نکته قابل توجهی که می تواند این بازی را نیز یک بازی پرگل از آب در بیاورد این است که هر دو تیم آمار گل خورده بالایی دارند و این ضعف می تواند بر جذابیت بازی اضافه کند.

دوئل‌هاي پرگل
بازی‌هاي دو تیم پدیده و گسترش فولاد معمولا بازی‌هاي پرگلی از آب در می آید. این دو تیم در فصل گذشته هر دو بازی رفت و برگشتشان پرگل بود ، گسترش بازی رفت را سه بر صفر برد و بازی برگشت را سه بر دو به پدیده باخت. گسترش در لیگ پانزدهم هم در بازی رفت با نتیجه چهار بر یک به برتری رسید اما بازی برگشت را برابر پدیده دو بر یک شکست خورد. نکته جالب توجه این که هردو تیم در بازی هایی که میزبان بوده‌‌اند به برتری رسیده‌اند. پدیده در لیگ‌هاي پانزدهم و شانزدهم در بازی‌هایی که میزبان بوده برنده و در بازی‌هایی که مهمان گسترش بوده باخته است.