b_Newsپرسپولیس مدعی به سپیدرود بحرانی رسید

قرمز اول و قرمز آخر!

تاریخ: 1396/09/15
زمان: 13: 18
نوع: خبر
ثبات. این مساله‌اي است که این روزها پرسپولیس به دنبال آن است.

حامد جیرودی / ثبات. این مساله‌اي است که این روزها پرسپولیس به دنبال آن است. سرخپوشان پایتخت در حالی فردا در هفته پانزدهم رقابت‌هاي لیگ برتر به مصاف میزبان خود سپیدرود مي‌روند که این بازی، دیدار پایانی آنها در نیم فصل اول نیست و شاگردان برانکو ایوانکوویچ باید روز 20 آذر نیز بازی معوقه هفته هشتم خود را برابر صنعت نفت آبادان برگزار کنند اما قرمزها در شرایطی در رشت با سرخپوشان سپیدرود دیدار مي‌کنند که هفته قبل با پیروزی پر‌گل چهار بر صفری که برابر ذوب‌آهن به دست آوردند، توانستند با 30 امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل اول لیگ هفدهم را به خود اختصاص دهند و یک هفته زودتر خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی لیگ معرفی کنند و حالا از این پس وارد فاز تازه‌اي از بازی‌هاي خود در لیگ برتر شده‌اند. چرا که هم باید صدر را حفظ کنند و هم در راستای دفاع از مقام قهرمانی فصل گذشته خود تلاش کنند.
پرسپولیس حالا باید برابر تیمی قرار بگیرد که اولین دوره حضور خود در لیگ برتر را سپری مي‌کند. تیم قدیمی و پر طرفدار سپیدرود با بازی‌هاي خوبی که در فصل گذشته لیگ دسته اول از خود به نمایش گذاشت، با هدایت علی نظر محمدی لیگ برتری شد اما حالا روزهای سختی را در انتهای جدول سپری مي‌کند. سپیدرود که حالا با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد، در چهار بازی اخیر خود چهار شکست را تجربه کرده که آخرین آن باخت دو بر یک برابر فولاد در اهواز بوده است که نشان از شرایط بحرانی این تیم دارد. رشتی‌ها آخرین بار در هفته دهم و در خانه با نتیجه دو بر یک مقابل پدیده به پیروزی رسیدند و حالا امیدوارند این بار بخت با آنها یار باشد و با موفقیت برابر پرسپولیس، به بازگشت و قرار گرفتن در مسیر بهتر امیدوار شوند.
اما پرسپولیس نشان داده که رقیب سرسختی برای سپیدرود است. شاگردان برانکو در بازی مقابل یاران امیر قلعه نویی نمایشی دلپذیر ارائه دادند. وحید امیری با دادن دو پاس گل، نشان داد که به روزهای خوب خود برگشته و علی علیپور هم با زدن یک گل و دادن یک پاس گل، آمادگی اش را باز هم به رخ کشید. ضمن این که محسن مسلمان با پاس گل و گادوین منشا و فرشاد احمدزاده هم با گلزنی به ذوب‌آهن نشان دادند که پرسپولیس چه خط حمله خطرناکی دارد و اگر آنها مانند بازی با ذوب باشند، خط دفاعی سپیدرود روز دشواری را سپری خواهد کرد.
البته میزبان با داشتن هواداران پرشمار از امتیاز بزرگی در این بازی برخوردار است. سپیدرود در این فصل از بازیکنان جوانی بهره مي‌برد که در میان آنها بازیکنان باتجربه‌اي مانند حسین کعبی ستاره سابق پرسپولیس، محمد نزهتی و حسین ابراهیمی هم قرار دارند که نظر‌محمدی به آنها دل بسته است و امیدوار است که تیمش نتیجه‌اي غیرمنتظره را رقم بزند.
این بازی اما یک بازی خاص برای شایان مصلح به شمار مي‌رود. مدافع رودباری پرسپولیس که در سپیدرود چهره شد و در میان هواداران این تیم هم از محبوبیت زیادی برخورد دار است. حالا باید دید که برانکو چگونه از وی در این بازی استفاده خواهد کرد.
بازی در هوای نمناک و بارانی رشت، همیشه خاص، جذاب و دل انگیز به شمار مي‌رود و باید دید تقابل دو تیم سرخپوش لیگ که در این بازی که ساعت 15 آغاز مي‌شود و پرسپولیس در آن سفیدپوش خواهد بود، چه نتیجه‌اي را در بر خواهد داشت.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.