فريبا: مگر بنزما و رونالدو گل زده‌اند كه حالا به شهباززاده گير مي‌دهند

تاریخ: 1396/09/15
زمان: 15: 01
نوع: خبر
بهتاش فريبا پيشكسوت و مربي سابق استقلال معتقد است ايران توانايي صعود از گروه خود در جام‌جهاني 2018 را دارد.

به گزارش سایت روزنامه گل، بهتاش فريبا پيشكسوت و مربي سابق استقلال معتقد است ايران توانايي صعود از گروه خود در جام‌جهاني 2018 را دارد. با فريبا درخصوص قرعه ايران در جام‌جهاني، شانس صعود ايران و همچنين شرايط استقلال و عدم گلزني مهاجمان اين تيم همكلام شديم.
نظرتان در مورد قرعه ايران در جام‌جهاني 2018 روسيه چيست؟
به‌نظرم 32 تيم به اين مسابقات مي‌آيند تا توان تاكتيكي خود را به نمايش بگذارند. درست است كه گروه ايران سخت است ولي احتمال هر اتفاقي وجود دارد. همه تيم‌ها در اين مسابقات قوي هستند و اگر قرار است مقابل تيم‌هاي ديگر حاضر در اين رقابت‌ها شكست بخوريم، بهتر است مقابل اسپانيا و پرتغال اين اتفاق بيفتد.
خيلي از كارشناسان اعتقاد دارند مقابل مراكش پيروز خواهيم شد.
اصلا اين طور نيست و بازي مقابل مراكش به مراتب‌ سخت‌تر از پرتغال خواهد بود. در هر تورنمنت بازي اول هميشه مهم و حياتي بوده است و اگر بتوانيم مقابل اين تيم سه امتياز را كسب كنيم، از لحاظ روحي و رواني در بهترين شرايط قرار مي‌گيريم.
فكر مي‌كنيد ايران بتواند از گروه خود به مرحله بعد صعود كند؟
فوتبال قابل پيش‌بيني نيست و احتمال هر اتفاقي وجود دارد اما اعتقادم بر اين است اگر مراكش را ببريم از اين گروه صعود مي‌كنيم.
برگرديم به استقلال... شفر در مصاحبه‌اي اعلام كرد ديگر تيم‌هاي ايراني با شش گل و چهار گل مقابل تيم‌هاي آسيايي شكست نخواهند خورد.
ان‌شاءا... چيزي كه ايشان مي‌گويد، درست باشد و ديگر چنين اتفاقي نيفتد (خنده).
اين روزها عدم گلزني مهاجمان استقلال سوژه روز است، شما خودتان در گذشته مهاجم بوده‌ايد؟
بازي در تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس كه بزرگ هستند، سخت است به خصوص زماني كه شرايط بحراني مي‌شودو بازگشت به حالت اوليه دشوار مي‌شود. من يك سوال از شما دارم بنزما و رونالدو چند هفته است كه گل نزده‌اند كه حالا همه روي شبهاززاده و قرباني زوم كرده‌اند. من مطمئنم اگر سجاد فقط يك گل بزند، پايش دوباره به گلزني باز خواهد شد.
با گذشت 14 هفته، از نتايج استقلال رضايت داريد؟
خب قطعا از نتايج راضي نيستم اما مطمئن باشيد استقلال در نيم‌فصل دوم بهتر و به صدر جدول نزديك‌تر خواهد شد.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.