b_Newsسودای ریاست سرپرست فدراسیون!

وزارت چه خیالاتی برای بسکتبال دارد؟

تاریخ: 1396/09/28
زمان: 11: 10
نوع: گزارش
پیش بینی اینکه اوضاع بسکتبال بعد از رفتن محمود مشحون با سابقه حدود 15 ساله ریاست در این فدراسیون خیلی زود به وضع ایده آل نمی رسد، سخت نبود اما...

هدیه خطیبی/ پیش بینی اینکه اوضاع بسکتبال بعد از رفتن محمود مشحون با سابقه حدود 15 ساله ریاست در این فدراسیون خیلی زود به وضع ایده آل نمی رسد، سخت نبود اما حقیقتا این استقبال از انتخابات فدراسیون با ثبت نام 24 کاندیدا به ذهن کسی خطور نمی کرد.

اینکه بسکتبال بدون پول و با مشکلات فراوان چطور این تعداد مشتاق پیدا کرده، باید خود مدیران ثبت نام کننده بر اساس مناسباتی که در ذهن دارند، توضیح بدهند.

در پایان نام نویسی از کاندیداها نام 24 نفر (مازیار ناظمی، محمدحسین جعفری انصاری، کرم ا... علی مرادی، رامین طباطبایی، حسن میرزا آقابیک، محمد رضاعلی، یوسفی صادقلو، حمید گرامیان، نعیمه ظفر، داریوش سلیمی، مازیار صبحی، سیدمهرداد هاشمی، همایون ایزدپناه، جواد داوری، سیدحسن طباطبایی، ناشر رضایی، رمضانعلی دولو، بهروز منتقمی، محمد علیپور، علی حایک، رضا درویش، رضا مهندسی، مهرداد آگین و شبنم کلاهی) ثبت شد تا این تعداد وارد مرحله بعد یعنی تایید صلاحیت ها شوند.

فیلتری که ممکن است جلوی عبور چند نفر از این لیست را به دلایل محتلف از جمله دو شغله بودن یا نداشتن سابقه اجرایی مدیریت و خیلی موارد دیگر بگیرد. در اين بین وزارت ورزش هم با تصویب آیین نامه جدید انتخاباتی جای مانور ورود و خروج هر گزینه ای را به اندازه کافی برای خودش باز گذاشته است.

اما وزارت ورزش که گفته می شد با ندادن بودجه عرصه را برای رفتن مشحون تنگ کرده بود حالا گویا خیالاتی برای بسکتبال دارد.با نگاهی به لیست ثبت نام کنندگان تعداد متقاضیان از سمت وزارت ورزش را در تعداد قابل توجهی می بینیم. اما نکته جالب تکاپو پنهانی پریچهره برای ثبت نام بود که دست آخر به نتیجه نرسید.

او ادعا دارد که جمعی از دلسوختگان بسکتبال به دفتر او رفتند و خواستند پریچهره کاندیدا شود ! اینکه این دلسوختگان چه کسانی بودند و آیا فرد با سابقه ای در رشته خودشان را نمی شناختند که سراغ کارمند وزارتخانه رفتند خود جای علامت سوال بزرگی دارد ! مشخص نیست این افراد بنا به کدام تجربه یا موردی این درخواست را از سرپرست چند روزه فدراسیون داشتند !

ضمن اینکه اقدام به ثبت نام سرپرست فدراسیون غیر قانونی و در تضاد با انتخابات سالم است.گویا داورزنی معاون وزارت با ابراز مخالفت جلوی ثبت نام نهایی پریچهره را گرفته است که البته همان فرم گرفتن و تلاش برای ثبت نام با توجه به قانون موجود خود نقطه سیاه و مبهم برای سرپرست فدراسیون که به وزارت ورزش وابسته است، محسوب می شود.

به هر حال این روزها وزارت ورزش رفتارهای عجیبی در قبال انتخابات بسکتبال دارد و این در حالی است که اهالی بسکتبال رییسی از جنس خود این رشته می خواهند که در بین کاندیداها نمونه هایی وجود دارد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.