b_Newsدیویس بهترین بازیکن ماه ژانویه

تام، ستاره آبی

تاریخ: 1395/11/19
زمان: 16: 23
نوع: خبر
دیوس ستاره جوان اورتون، از نگاه هواداران به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ جزیره انتخاب شد.

آرمان صالحی/ هافبک اورتون این عنوان را در رقابت با دله علی و گیلفی سیگوردسون بدست آورد. 58 هزار نفر در نظر سنجی سایت و اپلیکیشن اسکای اسپورت شرکت کردند که بیش از 25 هزار نفر به دیویس رای دادند.

علی هافبک تاتنهام با بیش از 12 هزار رای دوم و سیگوردسون با بیش از 7 هزار رای سوم شد. پیتر کراچ مهاجم استوک سیتی با بیش از 6 هزار رای چهارم، الکسی سانچز با حدود 5 هزار رای پنجم و در پایان هری کین با حدود 2 هزار رای ششم شد. این شش کاندیدا توسط کارشناسان ورزشی انتخاب شده بودند.

تام به لطف به ثمر رساندن یک گل و دو پاس گلی که در ماه ژانویه داد توانست آرای هواداران را بدست آورد. دیویس 18 ساله اولین بازی خود را برای اورتون در ماه سپتامبر برابر ساندرلند در ورزشگاه لایت انجام داد. آنها در آن بازی با نتیجه سه بر صفر ساندرلند را شکست دادند.

تام در این فصل 10 بار برای اورتون به میدان رفته که بازی مقابل منچستر سیتی که با پیروزی 4 بر صفر آنها همراه بود، یکی از بهترین نمایش های دیویس بود. عملکرد خوب او تمجید جیمی کرگر کارشناس ورزشی اسکای اسپورت را به همراه داشت. کرگر نمایش خوب او در مقابل هال سیتی را مثال زد و گفت: زمانی که او به عنوان بازیکن جانشین گرت بری وارد زمین شد انرژی زیاد و جان تازه ای به خط هافبک اورتون داد. او در سن 18 سالگی بلوغ را در بازی خود نشان می دهد.   بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.