b_Newsدر طبقه سوم فدراسیون فوتبال اتفاق افتاد؛

کی‌روش به مدیر فدراسیون فحش داد و ایران را ترک کرد

تاریخ: 1395/11/19
زمان: 18: 18
نوع: خبر
سناریوی کی‌روش برای عاصی کردن فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش همچنان ادامه دارد.

احد علوی / سناریوی کی‌روش برای عاصی کردن فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش همچنان ادامه دارد. سرمربی پرتغالی هر آنچه را که رییس فدراسیون عنوان می‌کند، خلاف جهت‌اش را به افکار عمومی نشان می‌دهد.
تاج مدعی می‌شود بیانیه‌ها و صحبت‌های تند کی‌روش را کنترل می‌کند اما مرد پرتغالی از جلسه بیرون نیامده، مجددا و برای چندمین بار پیاپی علیه برانکو و پرسپولیس صحبت می‌کند.
او قبل از ترک تهران با فحاشی علیه یکی از مدیران فدراسیون فوتبال، حضور جنجالی چند روزه‌اش در تهران را تکمیل کرد و به کشورش بازگشت. هرچقدر فدراسیون فوتبال سعی در آرام کردن فضای ناشی از رفتارهای کی‌روش را دارد، او کاری می‌کند تا نشان دهد که فدراسیون هیچ اقتداری در خصوص وی ندارد و عملا تصمیمات و نظرات تاج را با رفتارش وتو می‌کند.
یک روز قبل از ترک تهران در طبقه سوم فدراسیون و مقابل دفتر یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که همواره در طول این سال‌ها کی‌روش با او هم مشکل داشته و از قضا این مدیر هم به مانند برانکو در برابر فحاشی‌های مربی تیم ملی سکوت کرده تا همگان شخصیت ناب دستیار سابق فرگوسن را بیشتر بشناسند، شروع به فحاشی می کند.
جالبی ماجرا زمانی است که یکی از خبرنگاران از طبقه سوم رد می‌شده که صدای فریادهای کی‌روش را می‌شنود. در حالی‌که دفتر مدیر فدراسیون فوتبال باز بوده، کی‌روش با صدای بلند بدترین الفاظ و ادبیات را به کار می‌برد تا این فرد را تحریک کرده تا با او درگیر شود. اما مدیر باسابقه فدراسیون فوتبال از سناریوی ذهنی کی‌روش مطلع بوده و می‌دانسته که سرمربی تیم ملی این کارها را می‌کند تا یک نفر با او درگیر شود و همین درگیری‌ را بهانه‌ای کند برای بیان این ادعا که در ایران امنیت ندارد. برای همین این فرد از دفترش بیرون نمی‌آید تا فحاشی‌های کی‌روش تمام شود. البته شنیده می‌شود این ماجرا به گوش تاج رسیده و او هیچ واکنشی به رفتار کی‌روش نشان نداده است.
همه این اتفاقات در حالی رخ داده که از وزارت ورزش و نزدیکان سلطانی‌فر خبر می‌رسد وزیر هم تمام رفتارهای چند وقت اخیر کی‌روش را رصد کرده اما به‌خاطر اتفاقات گذشته و رفتارهای گودرزی در قبال کی‌روش که باعث شده بود برای دولت روحانی هزینه در پی داشته باشد، سکوت کرده است تا انتخابات سال 96 به پایان برسد. با این حساب آنچه که این منبع نزدیک به وزیر از آن صحبت می‌کند، اگر واقعیت داشته باشد باید تمام فحاشی‌ها و رفتارهای زشت و زننده کی‌روش را تا خرداد ماه تحمل کنیم. چون انتخابات ریاست‌جمهوری از آبرو و اعتبار مدیران ایرانی مهم‌تر است!بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.