b_Newsبودجه داشته باشیم به دو تورنمنت می رویم

احدی: شرایط مالی آلمان برای روزبهانی خیلی خوب است

تاریخ: 1396/10/18
زمان: 12: 28
نوع: گفتگو
امروز و فردا انتخابی تیم ملی بوکس در حالی برگزار می شود که این ورزش با آمدن رییسی جوان روی موج هیجان و امید حرکت می کند.

نگار رشیدی/ امروز و فردا انتخابی تیم ملی بوکس در حالی برگزار می شود که این ورزش با آمدن رییسی جوان روی موج هیجان و امید حرکت می کند. اکبر احدی که توسط افشین داوری به سرمربیگری تیم ملی بازگشت، بعد از ریاست حسین ثوری هم به کارش ادامه داد. او یک روز پیش از رقابت انتخابی تیم با «گل» به گفت و گو نشست و از هیجان اردونشینان گفت:«مرحله جدید اردو از شنبه آغاز شد و امروز و فردا هم انتخابی داریم. دو مرحله اردو هم پیش از این داشتیم و در کل تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم.بچه ها در اردو هیجان دارند اما با کنترل این هیجان به ترکیب نهایی تیم خواهیم رسید. الان حدود 43 بوکسور در اردو حضور دارند که در نهایت 20 نفر برای اردو و 10 نفر برای اعزام به یکی از دو تورنمنتی که پیش رو داریم (بلغارستان و اندونزی) انتخاب می شوند.»

احدی در پاسخ به این سوال که چرا در هر دو مسابقه شرکت نمی کنند، عنوان داشت:«دعوتنامه اندونزی تازه به دست ما رسیده و باید در این باره صحبت شود. اگر بشود در هر دو تورنمنت شرکت کنیم کمک شایانی به بچه ها می شود اما باید در این باره مسایل مالی را هم در نظر گرفت.»

«افشین داوری که آمد بوکس تقریبا تعطیل شد اما حسین ثوری خیلی زود استارت زد. آیا باید با این اقدام سریع به آینده بوکس امیدوار بود؟» واکنش احدی به این سوال حمایت از سرپرست سابق فدراسیون بوکس بود:«این استارت ادامه کار آقای داوری است. آن دو مرحله اردو در دوران سرپرستی ایشان برگزار شد و ما همان روند را ادامه دادیم. آقای ثوری هم برنامه ها را دید و موافقت کرد. امیدوارم آمدن ثوری به عنوان یک نیروی جوان و رزومه دار که هم در مدیریت خوب است و هم خودش اهل بوکس بوده، باعث خیر شود و نتایج خوبی کسب کنیم. اما برای هر نتیجه ای باید تلاش کرد و زحمت کشید که آن هم حمایت خانواده بوکس، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش را می طلبد.»

او در ادامه درباره حضور روزبهانی در اردو و سفرش به آلمان، توضیح داد:«احسان روزبهانی در حال حاضر در اردو حضور دارد. برنامه آلمان رفتن او پابرجاست و بعد از مذاکرات و کسب توافق راهی این کشور می شود. به هر حال آنجا از نظر مسایل مالی و شرایطی که برای احسان فراهم می کنند خیلی خوب است. از طرفی در آلمان هر هفته مسابقه برگزار می شود و لیگ باشگاهی هم هست. همین باعث می شود کمک زیادی به احسان شود. ما در هر حال پیشرفت بچه ها را می خواهیم و حمایت شان می کنیم.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.